Realizované projekty

Prohlédněte si některé z našich realizovaných projektů

Certifikace

Certifikát EMS Certifikát QMS

Kontrolní stůl

Kontrolní stůl obsahuje dvě barevné kamery, které zkontrolují přítomnost požadovaných komponent na zakládaných dílech.

Automatický rovnací stůl

Automatický rovnací stůl je určen k rovnání hliníkových trubek do požadované pozice v Y-Z rovině. Rovnací čelist je řízena dvěma servomotory. Zařízení dále obsahuje kamerový systém pro kontrolu dílu.

Vodní testér

Vodní tester umožňuje vysokotlaké testování těsnosti pájených spojů pro šest založených dílů. Díly jsou po založení ponořeny do nádrže, kde jsou testovány tlakem až 35Bar.

Stůl na šroubování jádra

Zařízení umožňuje založit díl s ventilkem, do kterého je vloženo a zašroubováno jádro pomocí eketrického šroubováku. Zařízení také obsahuje mazání olejovou mlhou a kontrolu ventilku profukem.

Stůl na šroubování jádra – vodorovný

Zařízení umožňuje založit díl s veltilkem, do kterého je vloženo a automaticky zašroubováno jádro pomocí eketrického šroubováku.

Automatický podavač

Podavač obsahuje zásobník na 200 ks hliníkových trubiček délky 600 až 2000 mm. Tyto trubičky jsou postupně podávány do endformovacího zařízení. Po dokončení endformovacích operací je díl vhozen do výstupního zásobníku.

Lis na izolační plechy

Lis disponuje vlastním hydraulickým agregátem, aktivním dolním přidržovačem, absolutním magnetickým odměřováním a kazetovým systémem pro jednoduchou výměnu čelistí. Lisovací procedury lze nastavovat pomocí řídící jednotky.

Sada lisovacích jednotek

Jednoúčelové lisovací jednotky pro prostřih a lisování trubek. Celková lisovací síla větší jednotky 170 tun a menší 40 tun.

Sada lisovacích jednotek II

Jednoúčelová plovoucí jednotka pro lisování konců trubky a jednoúčelová statická jednotka pro lisování jednoho konce trubky.

Montážní pneumatický stůl

Jednoúčelový montážní stůl, osazený pneumatickým aretačním mechanismem pro založení a zafixování dílu. Na tento díl je pomocí pneumatických kleští osazeno závaží a zafixováno samosvornou sponou.

Lisovací přípravek

Jednoúčelový lisovací přípravek, který vytváří na koncích trubky tvarové zploštění a ve střední části trubky dva prostřihy.

Lisovací přípravek II

Jednoúčelový lisovací přípravek, který vytváří na dvojitě ohnuté trubce šest tvarových prolisů.

Automatický podavač 2

Podavač obsahuje zásobník na 200 kusů trubiček. Trubičky jsou jednotlivě odebírány a podávány do dvou sousedících zařízení, kde ja na nich provedena požadovaná úprava/operace. Po dokončení těchto operací jsou díly vhozeny do výstupního zásobníku.

Ultrazvukové svařování kbelíků

Zařízení slouží k vytvoření nerozebiratelných spojů (ultrazvukových svárů) mezi dvěma komponentami kbelíků. Předsestavený kbelík je vložen na vstupní pás a poté dopraven do pracovní pozice, kde dojde k provedení svárů.

Podavač k ohýbačce BLM

Zařízení slouží k podávání několika tvarově specifických dílů BLM ohýbačce. Je možné založit až 80 dílů, které jsou následně transportovány do BLM pracoviště a předány ohýbačce. Po dokončení ohýbacího cyklu jsou díly dopraveny z pracoviště pásovým dopravníkem.

Stroj na zkrucování profilů

Zařízení bylo navrženo ke zkrucování plechů tloušťky 20 mm, výšky až 330 mm a délky až 2000mm. Zařízení disponuje servořízenou posuvnou podávací hlavou a servořízenou rotační hlavou s maximálním kroutícím momentem 50 000 Nm.

3D Tisk

3D tisk prototypových či finálních nástrojů, čelistí a přidržovačů.